S97012038 Bathroom Vent Exhaust Fan Motor Replacement Electric Motors Kit Fit for Broan 659 662 663 668 678 688 50CFM 97012038 Exhaust Fan Motor 120V 3000RPM 60HZ 0.29A
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
11
quantity
Product details
Category
  • Specifications:97012038 Bathroom exhaust fan motor (with plug): 120V, 60Hz, 0.29A, 3000 Rpm, CCW, CL B. Compatible with Broan 97012041,9701042,97012040,97012028bathroom exhaust fan motor and blower wheel